Styret 2017














Funksjon Navn Telefon Mailadresse
Elitestyret Felles   elitestyret@mosshockey.no
Styreleder Christopher Wellendorf 941 94 391 leder-elite@mosshockey.no
Nestleder Geir Greaker 906 12 857 g.greaker@mosshockey.no
Styremedlem Ole-Thomas Moe 957 48 702 ole.moe@mosshockey.no
Styremedlem Alexander B. B. Andersen 924 71 342 a.andersen@mosshockey.no
Styremedlem Per Chr. Wellendorf 901 65 348 per@fredfiber.no
Styremedlem Anders Syversen 452 84 960anders.syversen@kias.as
Kasserer


Arrangement Trond Teiseth 901 05 918
babbinho@msn.com
Trener Darren Treolar










25 Januar 12:00
Storhamar YA
 Moss Hockey Elite
Billetter på Ticketco






















































Ute banen: ÅPEN

Åpningstider:    09:00 - 21:00



Lag  KS P
1 Moss Hockey 20 51
2 Storhamar 17 39
3 Bergen 18 36
4 Hafrsfjord 18 24
5 Astor 18 21
6 Ski 20 21
7 Haugesund 20 20
8 Jutul 19 13
Se fullstendig tabell her

Vi streamer også 2. divisjon!