Styret 2017
















Funksjon Navn Telefon Mailadresse
Elitestyret Felles   elitestyret@mosshockey.no
Styreleder Christopher Wellendorf 941 94 391 leder-elite@mosshockey.no
Nestleder Geir Greaker 906 12 857 g.greaker@mosshockey.no
Styremedlem Ole-Thomas Moe
ole.moe@mosshockey.no
Styremedlem Alexander B. B. Andersen 924 71 342 a.andersen@mosshockey.no
Styremedlem Per Chr. Wellendorf 901 65 348 per@fredfiber.no
Styremedlem Anders Syversen 452 84 960anders.syversen@kias.as
Kasserer


Arrangement Trond Teiseth 901 05 918
babbinho@msn.com
Trener













16-18. Mars
 Moss Hockey Elite
Kvalifisering 1. div
Billetter på Ticketco




























































Ute banen: ÅPEN

Åpningstider:    09:00 - 21:00



Lag  KS P
1 Moss 28 69
2 Storhamar 28 63
3 Bergen 28 62
4 Hafrsfjord 28 37
5 Astor 28 31
6 Ski 28 30
7 Haugesund 28 26
8 Jutul 28 18
Se fullstendig tabell her

Vi streamer også 2. divisjon!