Styret 2017














Funksjon Navn Telefon Mailadresse
Elitestyret Felles   elitestyret@mosshockey.no
Styreleder Christopher Wellendorf 941 94 391 leder-elite@mosshockey.no
Nestleder Geir Greaker 906 12 857 g.greaker@mosshockey.no
Styremedlem Ole-Thomas Moe 957 48 702 ole.moe@mosshockey.no
Styremedlem Alexander B. B. Andersen 924 71 342 a.andersen@mosshockey.no
Styremedlem Per Chr. Wellendorf 901 65 348 per@fredfiber.no
Styremedlem Anders Syversen 452 84 960anders.syversen@kias.as
Kasserer


Arrangement Trond Teiseth 901 05 918
babbinho@msn.com
Trener Darren Treolar










18/19 November 16:15
Bergen
Moss Hockey Elite
Billetter på Ticketco














































Ute banen: Stengt

Åpningstider:    09:00 - 21:00



Lag  KS P
1 Storhamar YA 12 28
2 Moss Hockey 8 21
3 Haugesund 10 15
4 Bergen 10 15
5 Astor 10 13
6 Hafrsfjord 10 12
7 Ski 10 8
8 Jutul 10 8
Se fullstendig tabell her

Vi streamer også 2. divisjon!