Istider Oktober (30/9-3/11)

Istider for Oktober (Ukene 40-44)

Ansvarlig for Istidene er:
Arild Syversen
40 63 22 70 - arildgolf@hotmail.com


Uke 40 (30/9-06/10) Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
07:00 - 07:50




Utleie Utleie
08:00 - 08:50




| |
09:00 - 09:50





Kåre Kunstløp
10:00 - 10:50





Keeper |
11:00 - 11:50





Sk.Skole |
12:00 - 12:50





| Frigåing
13:00 - 13:50





U9/10
|
14:00 - 14:50





Kj.Hockey U11/U12
15:00 - 15:50




Kunstløp | |
16:00 - 16:50
Keeper
Arild
|
U14
17:00 - 17:50
U7/U8
Kunstløp U9/U10 U7/U8 A-Lag
|
18:00 - 18:50
A-Lag
Kj.Hockey Sk.Skole A-Lag |
Damer
19:00 - 19:50
| A-Lag Kamp | U12/U14
|
20:00 - 20:50
U14
U11/U12
| Kråkene 2 |
Old Boys
21:00 - 21:50 Kråkene 2
Damer | | Utleie

|
22:00 - 22:50 Utleie
Old Boys Utleie Utleie |

23:00 - 23:50
| | | | |



Uke 41 (07/10-13/10) Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
07:00 - 07:50




Utleie Utleie
08:00 - 08:50




| |
09:00 - 09:50





Kåre Kunstløp
10:00 - 10:50





Keeper |
11:00 - 11:50





Sk.Skole |
12:00 - 12:50





| Frigåing
13:00 - 13:50





U9/10
|
14:00 - 14:50





Kj.Hockey U11/U12
15:00 - 15:50




Kunstløp | |
16:00 - 16:50
Keeper
Arild
|
U14
17:00 - 17:50
U7/U8
Kunstløp U9/U10 U7/U8 A-Lag
|
18:00 - 18:50
A-Lag
Kj.Hockey Sk.Skole A-Lag |
Damer
19:00 - 19:50
| A-Lag Kamp | U12/U14
|
20:00 - 20:50
U14
U11/U12
| Kråkene 2 |
Old Boys
21:00 - 21:50 Kråkene 2
Damer | | Utleie

|
22:00 - 22:50 Utleie
Old Boys Utleie Utleie |

23:00 - 23:50
| | | | |



Uke 42 (14/10-20/10) Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
07:00 - 07:50




Utleie Utleie
08:00 - 08:50




| |
09:00 - 09:50





Kåre Kunstløp
10:00 - 10:50





Keeper |
11:00 - 11:50





Sk.Skole |
12:00 - 12:50





| Frigåing
13:00 - 13:50





U9/10
|
14:00 - 14:50





Kj.Hockey U11/U12
15:00 - 15:50




Kunstløp | |
16:00 - 16:50
Keeper
Arild
|
U14
17:00 - 17:50
U7/U8
Kunstløp U9/U10 U7/U8 A-Lag
|
18:00 - 18:50
A-Lag
Kj.Hockey Sk.Skole A-Lag |
Damer
19:00 - 19:50
| A-Lag Kamp | U12/U14
|
20:00 - 20:50
U14
U11/U12
| Kråkene 2 |
Old Boys
21:00 - 21:50 Kråkene 2
Damer | | Utleie

|
22:00 - 22:50 Utleie
Old Boys Utleie Utleie |

23:00 - 23:50
| | | | |



Uke 43 (21/10-27/10) Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
07:00 - 07:50




Utleie Utleie
08:00 - 08:50




| |
09:00 - 09:50





Kåre Kunstløp
10:00 - 10:50





Keeper |
11:00 - 11:50





Sk.Skole
|
12:00 - 12:50





| Frigåing
13:00 - 13:50





U9/U10 |
14:00 - 14:50





Kj.Hockey U11/U12
15:00 - 15:50




Kunstløp | |
16:00 - 16:50
Keeper
Arild
| Kamp U14
17:00 - 17:50
U7/U8 Kunstløp U9/U10
U7/U8 A-Lag | |
18:00 - 18:50
A-Lag Kj.Hockey Sk.Skole A-Lag | | Damer
19:00 - 19:50
| A-Lag
| U12/U14
|
20:00 - 20:50
U14 U11/U12
U14
Utleie
Old Boys
21:00 - 21:50 Kråkene 2 Damer | Kråkene 2 |
|
22:00 - 22:50 Utleie Old Boys Utleie
Utleie
|

23:00 - 23:50
|
| | |



Uke 44 (28/10-3/11) Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
07:00 - 07:50




Utleie Utleie
08:00 - 08:50




| |
09:00 - 09:50





Kåre Kunstløp
10:00 - 10:50





Keeper |
11:00 - 11:50





Sk.Skole |
12:00 - 12:50





| Frigåing
13:00 - 13:50





U9/10
|
14:00 - 14:50





Kj.Hockey U11/U12
15:00 - 15:50




Kunstløp | |
16:00 - 16:50
Keeper Kunstløp Arild
|
U14
17:00 - 17:50
U7/U8
| U9/U10 U7/U8 A-Lag
|
18:00 - 18:50
A-Lag
Kj.Hockey Sk.Skole A-Lag U12/U14
Damer
19:00 - 19:50
| A-Lag
| |
|
20:00 - 20:50
U14
U11/U12 U14 U11/U12 Utleie
Old Boys
21:00 - 21:50 Kråkene 2
Damer | Kråkene 2 |

|
22:00 - 22:50 Utleie
Old Boys Utleie Utleie |

23:00 - 23:50
| | | | |




Print artikkel Skriv ut artikkelen






























Ute banen: ÅPEN

Åpningstider:    09:00 - 21:00



Lag  KS P
1 Nidaros 32 75
2 Hasle/Løren 32 65
3 Ringerike 32 64
4 Comet 32 64
5 Narvik 32 60
6 Bergen 32 52
7 Grüner 32 42
8 Furuset 32 36
9 Gjøvik 32 15
10 Moss 32 7
Se fullstendig tabell her