Istider September (02.09-29.09)

Istider for September (Ukene 36-39)

Ansvarlig for Istidene er:
Arild Syversen
40 63 22 70 - arildgolf@hotmail.com


Uke 36 (02/9-08/9) Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
07:00 - 07:50




Utleie Utleie
08:00 - 08:50




| |
09:00 - 09:50





Kåre Kunstløp
10:00 - 10:50





Keeper |
11:00 - 11:50





Sk.Skole |
12:00 - 12:50





| Frigåing
13:00 - 13:50





U10/U11 |
14:00 - 14:50





Kj.Hockey U9/U10
15:00 - 15:50




Kunstløp | U11/U12
16:00 - 16:50
Keeper
Arild
|
|
17:00 - 17:50
U7/U8
Kunstløp U7/U8 U9/U10
A-Lag
U14
18:00 - 18:50
A-Lag
Sk.Skole Kj.Hockey
A-Lag* |
|
19:00 - 19:50
U9/10 A-Lag
| * U12/U14

20:00 - 20:50
U14
U11/U12
U14 U11/12** |
Damer
21:00 - 21:50 Kråkene 2
Damer Kråkene 2

Utleie

Old Boys
22:00 - 22:50 Utleie
Old Boys Utleie Utleie |
|
23:00 - 23:50
| | | | |

* Til 19.20 ** Fra 19:30

Uke 37 (09/9-15/9) Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
07:00 - 07:50




Utleie Utleie
08:00 - 08:50




| |
09:00 - 09:50





Kåre Kunstløp
10:00 - 10:50





Keeper |
11:00 - 11:50





Sk.Skole |
12:00 - 12:50





| Frigåing
13:00 - 13:50





U10/U11 |
14:00 - 14:50





Kj.Hockey U9/U10
15:00 - 15:50




Kunstløp | U11/U12
16:00 - 16:50
Keeper
Arild
|
|
17:00 - 17:50
U7/U8
Kunstløp U7/U8 U9/U10
A-Lag
U14
18:00 - 18:50
A-Lag
Sk.Skole Kj.Hockey
A-Lag |
|
19:00 - 19:50
U9/10 A-Lag
| * U12/U14

20:00 - 20:50
U14
U11/U12
U14 U11/12** |
Damer
21:00 - 21:50 Kråkene 2
Damer Kråkene 2

Utleie

Old Boys
22:00 - 22:50 Utleie
Old Boys Utleie Utleie |
|
23:00 - 23:50
| | | | |

* Til 19.20 ** Fra 19:30

Uke 38 (16/9-22/9) Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
07:00 - 07:50




Utleie Utleie
08:00 - 08:50




| |
09:00 - 09:50





Kåre Kunstløp
10:00 - 10:50





Keeper |
11:00 - 11:50





Sk.Skole |
12:00 - 12:50





| Frigåing
13:00 - 13:50





U10/U11 |
14:00 - 14:50





Kj.Hockey U9/U10
15:00 - 15:50




Kunstløp | U11/U12
16:00 - 16:50
Keeper
Arild
|
|
17:00 - 17:50
U7/U8
Kunstløp U7/U8 U9/U10
A-Lag Kamp U14
18:00 - 18:50
A-Lag
Sk.Skole Kj.Hockey
A-Lag | | |
19:00 - 19:50
U9/10 A-Lag
| * U12/U14 |
20:00 - 20:50
U14
U11/U12
U14 U11/12** |
Damer
21:00 - 21:50 Kråkene 2
Damer Kråkene 2

Utleie

Old Boys
22:00 - 22:50 Utleie
Old Boys Utleie Utleie |
|
23:00 - 23:50
| | | | |

* Til 19.20 ** Fra 19:30

Uke 39 (23/9-29/9) Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
07:00 - 07:50




Utleie Utleie
08:00 - 08:50




| |
09:00 - 09:50





Kåre Kunstløp
10:00 - 10:50





Keeper |
11:00 - 11:50





Sk.Skole |
12:00 - 12:50





| Frigåing
13:00 - 13:50





U10/U11 |
14:00 - 14:50





Kj.Hockey U9/U10
15:00 - 15:50




Kunstløp | U11/U12
16:00 - 16:50
Keeper
Arild
|
|
17:00 - 17:50
U7/U8
Kunstløp U7/U8 U9/U10
A-Lag
U14
18:00 - 18:50
A-Lag
Sk.Skole Kj.Hockey
A-Lag |
|
19:00 - 19:50
U9/10 A-Lag
| * U12/U14

20:00 - 20:50
U14
U11/U12
U14 U11/12** |
Damer
21:00 - 21:50 Kråkene 2
Damer Kråkene 2

Utleie

Old Boys
22:00 - 22:50 Utleie
Old Boys Utleie Utleie |
|
23:00 - 23:50
| | | | |

* Til 19.20 ** Fra 19:30


Print artikkel Skriv ut artikkelen
18 Februar Kl :15:30
Jutul
 Moss Hockey Elite
Billetter på Ticketco


























































Ute banen: ÅPEN

Åpningstider:    09:00 - 21:00



Lag  KS P
1 Moss 25 60
2 Storhamar 25 60
3 Bergen 24 50
4 Hafrsfjord 24 34
5 Astor 24 25
6 Ski 24 24
7 Haugesund 24 23
8 Jutul 24 18
Se fullstendig tabell her

Vi streamer også 2. divisjon!